Orurowanie przednie - Toyota Land Cruiser 120 03-09

Symbol: UN-LC-004
Dostępność: 2 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Producent:
Wysyłka w ciągu:24h
Cena dostawy: 18
Odbiór Osobisty:
0
Odbiór Osobisty:
0
Kurier FedEx STANDARD (Przedpłata):
18
Kurier FedEx STANDARD (Pobranie):
23
Cena: 490.00
-62%
Stara cena: 1300.00
Ilość (szt.):
Udostępnij:

TOYOTA LAND CRUISER - ORUROWANIE PRZEDNIE Z MOCOWANIEM NA HALOGENY

Orurowanie przednie składa się z kilku elementów pokazanych na zdjęciach (na zdjęciach orurowanie pokazane jest po złożeniu). Orurowanie rozmontowane dostarczane jest w kartonowych opakowaniach (każdy element osobno). Złożenie orurowanie polega na przykręceniu kilku nakrętek na śruby. Montaż orurawania rozpoczyna się od przykręcania uchwytów mocujących do ramy (w której są standardowo przygotowane otwory) za pomocą 4 śrub. Następnie do uchwytów za pomocą kolejnych 4 śrub mocowane jest całe orurowanie. W przeciwieństwie do orurowania oferowanego na rynku polskim, sprzedawane przez naszą firmę orurowanie jest łatwe w montażu i demontażu - nie wymaga interwencji mechanika, czy spawania, dokręcanie do uchwytów holowniczych itd.

Zestaw orurowania jest profesjonalnie wykonany i zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do jego montażu na Toyocie LAND CRUISER 120. W skład zestawu wchodzi:

  • orurowanie
  • osłona dolna
  • mocowania
  • śruby, nakrętki, podkładki,...

Uwaga eksploatacyjna, ze względu na „dziwny" skład soli (chemikaliów) sypanych podczas zimy na nasze drogi, niektóre elementy chromowe mogą wejść w reakcję tak jak pozostałe elementy karoserii samochodu. Z tego względu zaleca się ściągnięcie takich elementów lub ich zaimpregnowanie odpowiednimi środkami. Niezastosowanie się do tych zaleceń może spowodować, że elementy po jednym, dwóch sezonach bardzo stracą na swoim wyglądzie.

Najwyższa jakość

Nasz sklep jest kierowany do ludzi wymagających, lubiących proste i szybkie zakupy w Internecie.

W ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości. Intercoolery, fotele, kolektory to tylko niektóre z dostępnych produktów z naszego asortymentu.

Zapraszamy.

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni